Podnikáte a stále dokola řešíte účetnictví s externí účetní firmou a právní servis se svým právníkem? Nebaví vás to? Zdržuje vás to od činností, kterým se při svém podnikání potřebujete věnovat? Pak zbystřete. V oboru účetnictví a právního servisu dochází k velmi praktickému sloučení těchto služeb pod jednu střechu. Navíc ve společnosti, která má s podnikáním v oblasti účetního a daňového poradenství, personalistiky, outsourcingu, právních služeb a auditu účetnictví mnohaleté zkušenosti. Společnost CACS.

Společnost CACS se zabývá vedením účetnictví a poskytuje poradenství nadnárodním korporacím, malým i větším podnikům, vládním institucím, ale také neziskovým organizacím, osobám samostatně výdělečně činným a bytovým družstvům. To vše kromě České Republiky i v Rusku, Ázerbájdžánu a Gruzii.

Jaký servis pro své podnikání získáte?

Získáte vedení účetnictví, personální agendy, outsourcingu, daňového poradenství, ale také zpracování daňových přiznání a dalších služeb na profesionální úrovni. Využít můžete také služeb v oblasti auditu a celního odbavení. Zajistíte si tak stabilitu svého podniku, budete mít bezproblémové cash-flow, precizně vedenou správu pohledávek a závazků, čímž zefektivníte svou činnost a uspějete v konkurenčním boji na českém nebo zahraničním trhu.

Navíc díky mezinárodním znalostem a zkušenostem CACS překonáte jazykové a kulturní bariéry, což se pro vás stane velkou konkurenční výhodou a daleko lépe se prosadíte na zahraničních trzích. Za vloženou důvěru získáte kvalitně a rychle odvedenou práci.

Pokud chcete zlepšit své podnikání, nechcete ztrácet čas, nechcete studovat každým rokem měnící se vyhlášky a směrnice v oblasti vedení účetnictví či mzdové agendy, prohlédněte si kompletní prezentaci služeb mezinárodní daňové a právní společnosti CACS na jejích webových stránkách www.cacs.eu.  Budete překvapeni, kolik vám toho dokáže nabídnout.

Libor Hamáček