V podstatě každá klinika estetické medicíny v Praze, ale i jinde v naší republice, musí splňovat řadu velmi přísných kritérií. Většina z nich je i díky tomu na mimořádně vysoké úrovni. Přemýšlíte o nějakém kosmetickém zákroku? Hledáte vhodnou klinku? Pak je to pro vás jistě dobrá zpráva. Naše estetická medicína je celosvětově uznávaným oborem, ve kterém se pohybuje řada renomovaných specialistů. Oborem, který nabízí široké spektrum péče. A právě v české metropoli najdete řadu skutečně špičkových pracovišť!

Chcete vědět víc? Čtěte dál!

 

Nejlepší kliniky estetické medicíny? Praha má rozhodně co nabídnout!

Faktem je, že estetická medicína prošla v posledních dekádách značným rozvojem a stala se neodmyslitelnou součástí moderní společnosti. Díky pokroku v technologiích a díky novým vědeckým poznatkům dosáhla v naší zemi mimořádně vysoké úrovně. Většina tuzemských klinik, obzvláště těch v české metropoli, je dnes schopna nabídnout širokou paletu zákroků, které prospějí vašemu vzhledu i zdraví a posílí vaši duševní pohodu. 

Významným faktorem, který přispívá k prosperitě celého oboru, je vysoká kvalita služeb spojená s rozumnou “cenovou politikou”. Není proto divu, že tuzemskou klientelu rozšiřují zástupy zahraničních pacientů, kteří u nás mohou za rozumné peníze pořídit v podstatě vše, co je jenom napadne. Hledáte špičkovou kliniku estetické medicíny? Praha vám má rozhodně co nabídnout!

 

Moderní technologie jako klíč k úspěchu?

Klíčem k úspěchu v oblasti estetické medicíny jsou bezesporu moderní a vysoce pokročilé technologie. Bez nich by to jednoduše nešlo. Většina našich klinik a salonů krásy je vybavena nejnovějšími přístroji, které umožňují provádět rozmanité zákroky s větší přesností, minimálním rizikem pro pacienta a také s kratší dobou následné rekonvalescence. Prvotřídní laserové systémy, ultrazvuková a radiofrekvenční zařízení a mnoho dalších výdobytků moderní vědy. Vše reflektuje nejnovější vědecké poznatky. 

Bez kvalifikovaných odborníků to samozřejmě nejde

Za úspěchy tuzemské estetické medicíny však neleží pouze využití pokročilých technologií, to je pochopitelné. Bez vysoce kvalifikovaných specialistů, o které není na našich klinikách nouze, by byly špičkové přístroje k ničemu. Plastičtí chirurgové, dermatologové, specializovaní terapeuti, ale i řada dalších odborníků, kteří působí v tomto dynamicky se vyvíjejícím odvětví medicíny, ti všichni jsou základním stavebním kamenem prvotřídní péče, které se zdejším pacientům dostává. Jistě, čas od času se objeví i nějaký ten šarlatán. Ale to je skutečně velká výjimka!

Neustálé prohlubování znalostí a dovedností, osvojování si nejnovějších metod a technik. To je pro špičkové specialisty každodenní realita. Jen díky kombinaci odborných znalostí a bohatých praktických zkušeností je pak zajištěna vysoká úroveň péče, která umožňuje pacientům dosáhnout téměř všeho, na co jen pomyslí. Efektivně, bezpečně a za rozumných finančních podmínek.

Zahraniční klientela 

Naše estetická medicína má skvělou pověst i v cizině, což dokazuje neustále rostoucí počet zahraničních klientů, kteří sem přijíždějí, aby podstoupili nějaký ten estetický zákrok. Atraktivita zdejších klinik spočívá nejen v kvalitě a rozsahu poskytovaných služeb, ale i v již zmíněné cenové dostupnosti. V porovnání s tím, co je obvykle nutné zaplatit v mnoha jiných zemích, je cenová hladina zákroků v České republice více než příznivá. Zájem zahraničních pacientů je důkazem vysoké úrovně jejich důvěry a celkové spokojenosti.

 

Světová špička

Moderní medicína přináší výsledky. Léčba rozmanitých chorob a neduhů je stále efektivnější. Že jste zdraví a chcete si dopřát jen nějaké to vylepšení vzhledu? Hledáte špičkovou péči?

Kvalitní klinika estetické medicíny by měla nabízet široké spektrum zákroků, které uspokojí potřeby a přání téměř jakéhokoliv klienta. Většina klinik, které jsou provozovány u nás, zejména pak v metropoli, to více méně respektuje. Dopřát si tak můžete neinvazivní kosmetické procedury, třeba aplikaci botulotoxinu, laserové ošetření pleti nebo tzv. chemický peeling. A podstoupit můžete i zákroky chirurgické. Třeba úpravu nosu nebo poprsí. 

Individuální přístup a přesné plánování celého postupu, vše na míru každému klientovi. To je rozhodně také důležité. Bezpečí, maximální míra pohodlí a především pak skvělý výsledek. Česká estetická medicína patří ke světové špičce!

Je libo liposukci nebo facelift?

Spektrum zákroků a procedur, které si lze na českých klinikách bez problémů dopřát, je opravdu široké. Posuďte sami, co se vám mimo jiné nabízí:

  • Aplikace botulotoxinu: účinná metoda pro redukci vrásek a jemných linií na obličeji.
  • Laserové ošetření pleti: procedura pro zlepšení textury pleti, odstranění pigmentových skvrn nebo jizev a omlazení vzhledu.
  • Liposukce: chirurgický zákrok sloužící k odstranění nežádoucího tuku z konkrétních oblastí těla.
  • Chemický peeling obličeje: procedura zaměřená na omlazení obličeje a krku.
  • Augmentace prsou: zákrok, který přidá prsům na velikosti a vylepší jejich tvar. S pomocí implantátů nebo přesunem vlastního tuku lze dosáhnout pozoruhodných výsledků.
  • Rhinoplastika: chirurgické modelování nosu pro zlepšení estetického vzhledu nebo vyřešení funkčních problémů.
  • Abdominoplastika (břišní plastika): operace k odstranění přebytečné kůže a tuku z oblasti břicha a ke zpevnění břišních svalů.

 

Stačí si jen vybrat

Jak jsme řekli, každá kvalitní klinika estetické medicíny obvykle klade velký důraz na komplexní přístup ke svým klientům. Vstupní konzultace, individualizovaný plán zákroku, který je pečlivě sestaven tak, aby odpovídal specifickým potřebám a přáním klienta. Celková podpora a následná péče. To vše je zpravidla naprostou samozřejmostí. 

A takových klinik najdete v České republice naštěstí dost. Stačí si jen vybrat pracoviště, kde nabízí přesně ten typ zákroku, o který máte zájem. Není to nijak složité!

Libor Hamáček